Askılı Cam Balkon

Askılı Cam Balkon

askılı-cam-balkon

Askılı Cam Balkon

Askılı Cam Balkon sistemi yüksek alanlarda ve eşikli sistem katlanır cam sisteminin uygulanabilirliğinin mümkün olmadığı durumlarda uygulanır. Askılı sistem ile daha açık alanlar sağlanır.
Askılı sistem genelikle vitrin camlarinda kafelerde dükkan girişlerinde ofis bölmelerinde kullanılabilir.
Sistemde kullanılan rulmanlar özel yapım olup her bir teker 4 rulmanda oluşmaktadır. Her kanadı 8 rulman hareket ettirmektedir. Üst kasada camların park yeri için dönüşlerde özel kalıpları yapılmış aparatlar montajda hata yapma şansını sıfıra indirmektedir. Sistemde kullanılan kasa alüminyum et kalınlığı 5mmdir. Sistemin m2 ağırlığı 40-44 kgdır. Maksimum kullanılacak yükseklik 5300mm dir. Kanatlarda kullanılacak genişlik 1000mm dir. Kanatlara perde uygulanabilmektedir.(Perdeler kanatlarla birlikte hareket etmektedir) Sistem eşiksiz alta bir taşıyıcı olmadan çalışır.Üstten askılıdır. Sistemin yan kapakları metal olmasından dolayı güvenlik görevi görmektedir. Sistem kapandığında kilitler sayesinde tamamıyla güvenlik sağlar. Camlar 10mm temperlidir.

Askılı Cam Balkon Sistemleri bizler için yeniden balkonlarımızı bir keyif ortamı haline getirmektedir.

Ortam şartlarının ihtiyaçlara uygun bir nitelik kazanmasını sağlar.

Balkonlarınıza güzel görünüş katarken sizlere de fonksiyonel olarak kullanabileceğiniz ve hoş vakitler geçirebileceğiniz bir sistem sunmaktadır. Askılı Cam balkon Sistemi sayesinde her türlü olumsuz etkilerden arınmış bir ev huzuruna kavuşabilir, yağmurlu, karlı havalarda insanlar içeri kaçışırken siz dışarının daha da güzeli balkonunuzun ayrıca yağmur ve karın keyfini çıkarabilirsiniz. Bunlara benzer nedenlerden dolayı birçok insan bu sistemi tercih etmektedir.

Evlerinizin güzelliği yaşatabilmenin ve gerekse dış ortamlardan gelen rüzgarın engelleyen en bilinen 1 uygulamadır. Açılır kapanır niteliği sayesinde mevsim değişikliklerine karşı en güzel karşılık verebilen 1 sistem olduğu insanlar tarafından bilinmektedir. cam balkon sistemleri  rahat bir şekilde açılır özelliğinden yaz aylarının en güzel çözümlerden biridir. Çünkü yağmur gibi olumsuz hava şartlarına karşı koyan en etkili sistem olduğu biliniyor. Askılı Cam balkon kapama sistemleri zengin renk ve model çokluğuyla ve doğal olarak her keseye uygun alternatifleri sayesinde iş yerinize değer katar. İşletmemiz Her manada cam balkon kapatma işlemini monte ederken müşterilerimizin istediği şekilde cam balkon kuruyoruz.  Hem uygun hemde kaliteli fiyatlarla müşterilerimize hizmet ve satış vermekteyiz. zengin ürünlerimizle ve renk alternatifleriyle doğayla barışık olarak imalatı yapılan her yönüyle apartmanlarınızın canlandırarak göz zevkinize ve ayırdığınız bütçeye uyan sistemdir.

Gelişime verdiği önemle kurulduğu yıldan buyana pvc kapı, pvc pencere, cam balkon sistemleri, otomatik ve manuel panjur sistemleri, sineklik sistemleri, ahşap kapı, çelik kapı, ado kapı, amerikan kapı, high gloss kapı ve küpeşte imalatı ve montajında tecrübeli uzman ekibiyle hizmet verir konuma gelmiştir.

Termo-Sis 32 yıllık bilgi birikimiyle ihtiyaç odaklı çözüm, kalite ve güveni siz değerli müşterilerimizle buluşturmayı ilke edinmiştir.